Preparing Female Patient For Injection

שימוש בחומרי מילוי לקמטים​

הטיפולים האסתטיים הפכו לדבר שבשגרה בעקבות הניסיון הרב והידע המדעי שנצבר בשנים האחרונות. 

הנטייה כיום היא העדפה של ביצוע פעולות זעיר-פולשניות על פני ניתוחים פלסטיים. מדובר בפעולות אסתטיות עם מיעוט תופעות לואי נראות לעין, המאפשרות למטופל/ת לחזור לעבודה ולתפקוד רגיל כמעט מיד לאחר ביצוע הפעולה.

לא ניתן לעצור את תהליך ההזדקנות אך ניתן בהחלט להאט ולטשטש את סימני הגיל ולהעניק לפנים שהן סימן ההיכר שלנו הדגשה של יופיין באופן שיראה טבעי והרמוני. 

אבחון וטיפול

ד"ר טלי שקולניק עושה שימוש במרפאתה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר להצערת העור על ידי התכשירים הטובים ביותר המשווקים ע"י חברות התרופות המובילות בתחומן בעולם. 

הזרקת חומרים כוללת:

1. טיפול בקמטים דינאמיים הנגרמים מהפעלת שרירים באזור הפנים. לטיפול בקמטים באזור המצח, צידי העיניים ובין הגבות, ובאזורים נוספים. התהליך מבוצע ע"י הזרקה של כמויות חומר המחליש באופן סלקטיבי את שרירי ההבעה האחראים לקמטים. בטיפול קבוע לאורך זמן יחול שיפור בקמטים הקבועים. מדובר בחומר בטוח לשימוש במידה ומבוצע ע"י רופא/ה בעל/ת ניסיון ומומחיות בתחום. שנים רבות של שימוש בטכניקה הפכו אותה לאחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום האנטיאג'ינג.

2. הזרקת חומרים המשיבים נפח לצורך מיצוק והדגשת תווי הפנים. משמש לטיפול באזורי דלדול או צניחת העור כגון אזור הלחיים, קפלי אף-שפה, קוי המריונטה, קו הלסת ועוד. לצורך כך משתמשים בחומרים המבוססים על חומצה היאלורונית, אשר קיימת באופן טבעי בגוף וכמותה יורדת עם השנים.
קיימות חברות שונות המייצרות מוצרים המבוססים על חומצה היאלורונית. כמו כן קיימים תכשירים שונים בעלי סמיכויות שונות המתאימים באזורי גוף שונים כגון שפתיים, קפלי אף-שפה, שקעי עיניים, לחיים, קו לסת ועוד.

3. חומרים המבוססים על סידן המשמשים גם הם להוספת נפח, מיצוק, עיצוב והדגשת תווי הפנים.
חומרים מבוססי סידן ידועים כביוסטימולטורים, הכוונה לכך שהם מעודדים את העור באופן טבעי לייצר יותר סיבי קולגן ועל כן יוצרים מיצוק ועיצוב.
הביוסטימולטור השכיח הינו רדיאס. תוצאות תהליכי העיצוב והפיסול של הפנים באמצעות רדיאס לא רק נשמרים ליותר זמן בהשוואה לחומצות היאלורוניות, אלא אף הולכים ומשתפרים לאורך החודשים הראשונים שלאחר הטיפול.
בנוסף ליצירת נפח ומיצוק העור, אפשר להשתמש ברדיאס מדולל לשיפור מרקם העור כמו בגב ידיים ומחשוף, ואף לטיפול בצלקות אקנה.

לפני כל טיפול מתבצעת הערכה רפואית בה תבחן ד"ר שקולניק את מבנה אנטומיית הפנים, תמליץ על אפשרויות הטיפול תוך התאמה לרצון המטופל/ת, תסביר את מהלך הטיפול ותדון על תוצאות אפשריות, סיבוכים ותופעות לואי וכיצד ניתן להגיע לתוצאה אופטימלית ומשביעת רצון.

תהליך ההחלמה קל יחסית, החומר מכיל הרדמה מקומית, ועל כן הזרקתו איננה מכאיבה, במיוחד כאשר משלבים גם הרדמה מקומית על ידי קרם אלחוש כחצי שעה לפני הטיפול. 

טיפולים מומלץ לבצע פעמיים בשנה על מנת לשמור על התוצאה האופטימלית. 

תוצאות הטיפול

טיפולים בקמטים מומלץ לבצע פעמיים בשנה על מנת לשמור על התוצאה האופטימלית. בהזרקת חומרי מילוי האפקט צפוי להחזיק כשנה, אולם משך ההשפעה עשוי להשתנות בין אדם אחד למשנהו, ואף באותו מטופל/ת יתכנו הבדלים בתלות באזור ההזרקה.

חומרי מילוי משמשים גם כטיפול בצלקות כגון צלקות אקנה בשילוב עם טכנולוגיות נוספות כגון טיפולי לייזר. 

לחץ למעבר ל Whatsapp
נשמח לענות להודעתך בהקדם
צוות המרפאה